گردشگری و دیدنی

معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران از طی شدن مراحل پایانی مرمت مجسمه‌های موزه صنعتی خبر داد و گفت: در حال حاضر مجسمه‌های موزه صنعتی وضعیت مناسبی دارند به‌جز یک اثر که به مرمت اساسی نیاز دارد.

مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری سازمان میراث فرهنگی با بیان اینکه ایران را با نمایشگاه گردشگری به دنیا معرفی خواهیم کرد، افزود : نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران در سه سال آینده بهترین نمایشگاه منطقه و بالاتر از نمایشگاه های «امیت» استانبول و «ای.تی.ام» دبی خواهد شد.

مسئول پایگاه منظر فرهنگی و تاریخی اورامانات در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار کرد: باید با دیدگاه علمی با بحث ثبت جهانی اورامان برخورد کرد تا از این نام سوء استفاده نشود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان از راه‌اندازی موزه صنایع دستی کشور در ساختمان یادمان دفاع مقدس در خرمشهر خبر داد.

نشست « کیچ و صنایع دستی » در ادامه سلسله نشست های پژوهش و صنایع دستی توسط خانه استاد حسین بهزاد وابسته به معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با همکاری گروه جامعه شناسی به چهارشنبه 26آبان ماه ساعت 16 درسالن جلسات فجرسازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار خواهد شد.