هنرسرا سلام می‌کند!

سلام به هنرمندا و هنردوستای عزیز

هنرسرا یعنی همه‌ی عشقی که ما (بچه‌های تیم  استودیو بهتر) به هنر داریم که هر روز هم شعله ورتر میشه! هنرسرا یعنی چطور صنایع دستی و محصولات هنری درست کنیم، چطور اونارو به هنردوستای دیگه نشون بدیم و چطور اونارو بفروشیم! هنرسرای برای ما یه پروژه یا سایت نیست! هنرسرا قسمتی از وجود ماست که از سالها پیش توی قلبمون رشد دادیمش و الان می‌خوایم این عشقو با همه‌ی ایرانیای هنرمند به اشتراک بزاریم.

اما وبلاگ هنرسرا، جایی‌که می‌خوایم مطالب آموزشی در مورد صنایع دستی و تمام مطالبی که به هنر مربوط میشه رو برای دوستای عزیزمون به اشتراک بزاریم تا نه اینکه خودمون، بلکه همگی با هم رشد کنیم :)

قراره که تعداد زیادی آموزش‌های سریالی در مورد اینکه چطور بتونیم با چیزای معمولی که دورو برمون هست، وسایلی خیلی باحال و کاربردی بسازیم که توی بخش خودت بساز قرار می‌گیرن و همچنین می‌خوایم با هنرمندا و اساتید گل کشورمون هم مصاحبه‌های داشته باشیم تا باهاشون آشنا بشیم و بفهمیم که چطور توی این مسیر موفق شدن و گل کاشتن. هم‌چنین یه عالمه ویدیو آموزشی خوب براتون داریم که امیدوارم سورپرایزتون بکنه.

اگه شما هم مثل من دنبال جدیدترین اخبار، رویدادها، نمایشگاه‌ها و گالری‌های که برگزار میشن هستین و می‌خواین به موقع از اونا با خبر بشین تا از دستشون ندین، می‌تونین به بخش اخبار و رویدادها سر بزنین چون خیلی خیلی به روزه :دی

خیلی خیلی سخت داریم کار می‌کنیم تا سایت هنرسرا رو راه اندازی بکنیم، اگر شما هنرمندی هستین که می‌خواین محصولاتتون در زمان راه اندازی در هنرسرا باشه از فرم تماس با ما استفاده کنین و همچنین اگر دوست دارین دانسته‌های خودتون رو با همه به اشتراک بزارین از فرم ارسال آموزش استفاده کنین.

با هم باشیم، دوست باشیم 😉

دسته بندی‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.